Antrus metus - priekyje Švėkšna ir Kaltinėnai

2019-06-07

Lengvosios atletikos kaimo vietovių mokyklų varžybas antrus metus iš eilės laimėjo Švėkšnos ir Kaltinėnų gimnazistai.

Lengvosios atletikos varžyboms šį sezoną registravosi 133 vaikinų ir 123 merginų komandos iš kaimo vietovių mokyklų. Finalinėse varžybose Šiauliuose dalyvavo po 20 komandų, jos varžėsi šešiose rungtyse.

Merginų varžybas antrus metus iš eilės laimėjo Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija. Šios komandos narės laimėjo rūtulio stūmimo ir šuolio į tolį varžybas, sėkmingai pasirodė 100 metrų sprinto rungtyje.

Kaip ir pernai bei užpernai, prizines vietas užėmė Šėtos ir Meškučių gimnazistės, tik šį kartą jos apsikeitė vietomis. Šėtos atstovės užėmė dvi pirmas vietas šuolio į aukštį rungtyje, antrąją – šuolio į tolį.

Vaikinų varžybose taip pat antrą sezoną paeiliui ir trečią kartą per ketverius metus nugalėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos sportininkai. Prieš dvejus metus jie užėmė antrąją vietą. Šuolio į aukštį rungtyje jie buvo neprilygstami – užėmė visas tris prizines vietas.

Savo rezultatą pagerino Krakių atstovai, kurie prieš tai dukart buvo treti. Bronza džiaugėsi pernai šalia prizininkų pakylos likusi Sidabravo komanda.