Pamiršau slaptažodį

Sezono laureatai pagal sporto šakas

2019-06-16

Lietuvos mokyklų žaidynėse išdalinti paskutiniai medaliai 2018-2019 metų sezono sporto rungčių varžybose.

Medalių komplektus atsiemė 73 komandos. 45 nugalėtojai paaiškėjo tarp visų bendrojo ugdymo mokyklų, 10 tik tarp pradinių klasių, ir 18 tik tarp kaimo vietovių mokyklų.

Pirmos vietos medalius namo parsivežė 58 mokyklų komandos.

Kauno „Saulės“ gimnazija laimėjo keturis pirmosios vietos medalių komplektus, o Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazija – tris. Šių mokyklų komandos ant nugalėtojų pakylos lipo trijose sporto šakose.

10 mokyklų iškovojo po du „auksinius“ komplektus. Alytaus A. Ramanausko-Vanago, Biržų „Saulės“, Kauno Gedimino sporto ir sveikatingumo, Kauno LSMU gimnazijos, Rokiškio Senamiesčio ir Šiaulių „Juventos“ progimnazijos laimėjo skirtingose sporto šakose.

Domeikavos ir Mickūnų gimnazijos, Vilniaus „Genio“ progimnazija parodė aukščiausius rezultatus vienoje sporto šakoje ir tarp vaikinų, ir tarp merginų. Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazija laimėjo po titulą skirtingose grupėse - kaimo vietovių mokyklų ir tarp jaunesniųjų.

2018-2019 metų sezono nugalėtojai pagal sporto šakas komandinėje įskaitoje:
(atskira spalva pažymėtos mokyklos, toje pačioje sporto šakoje laimėjusios dvejose grupėse)

Badmintonas:
Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija (vaikinai)
Vilniaus V. Kačialovo gimnazija (merginos)

Estafetės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“:
Širvintų Atžalyno progimnazija (g. 2006 m. ir jaunesni)
Kėdainių „Ryto“ progimnazija (pradinių klasių, g. 2008 m. ir jaunesni)
Plungės r. Platelių gimnazija (kaimo vietovių, g. 2006 m. ir jaunesni)
Radviliškio r. Baisogalos mokykla-darželis (kaimo vietovių, g. 2008 m. ir jaunesni)

Futbolas:
Kauno r. Vilkijos gimnazija (merginos, g. 2004 m. ir jaunesnės)
Jonavos r. Ruklos J. Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras (merginos, kaimo vietovių, g. 2004 m. ir jaunesnės)
Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija (vaikinai, g. 2005 m. ir jaunesni)
Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija (vaikinai, kaimo vietovių, g. 2005 m. ir jaunesni)

Kalnų dviračių krosas:
Utenos Krašuonos progimnazija (vaikinai, 2005 m. ir jaunesni)
Šilalės r. Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazija (merginos, 2005 m. ir jaunesnės)

Kalnų slidinėjimas slidėmis:
Kauno Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija (merginos)
Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija (vaikinai)
Vilniaus „Genio“ progimnazija (mergaitės ir berniukai, pradinių klasių, g. 2008 m. ir jaunesni)

Kalnų slidinėjimas snieglente:
Panevėžio 5-oji gimnazija (merginos)
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija (vaikinai)

Krepšinis:
Plungės „Saulės“ gimnazija (merginos, g. 2003 m. ir jaunesnės)
Kauno Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija (vaikinai, g. 2003 m. ir jaunesni)
Šilutės r. Vainuto gimnazija (vaikinai, 3x3, kaimo vietovių, g. 2002 m. ir jaunesni)
Panevėžio r. Velžio gimnazija (merginos, 3x3, kaimo vietovių, g. 2002 m. ir jaunesnės)

Kvadratas:
Marijampolės R. Stankevičiaus pagrindinė mokykla (vaikinai, g. 2006 m. ir j.)
Rokiškio Senamiesčio progimnazija (merginos, g. 2006 m. ir j.)
Kauno r. Domeikavos gimnazija (merginos ir vaikinai, g. 2006 m. ir j. kaimo vietovių)
Šakių r. Griškabūdžio gimnazija (mišrių komandų, pradinių klasių, g. 2008 m. ir j.)
Rokiškio r. Juodupės gimnazija (mišrių komandų, g. 2008 m. ir j. kaimo vietovių)

Lengvosios atletikos atskiros rungtys:
Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija (merginos, g. 2000-2003 m.)
Biržų „Saulės“ gimnazija (vaikinai, g. 2000-2003 m.)
Šakių „Varpo“ mokykla (vaikinai, g. 2004 m. ir jaunesni)
Šilalės r. Kaltinėnų A.Stulginskio gimnazija (merginos, kaimo vietovių; merginos, g. 2004 m. ir jaunesnės)
Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija (vaikinai, kaimo vietovių)

Lengvosios atletikos trikovė:
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla (mergaitės, pradinių klasių - g. 2008 m. ir jaunesnės)
Rokiškio Senamiesčio progimnazija (berniukai, pradinių klasių - g. 2008 m. ir jaunesni)

Lengvosios atletikos kroso estafetės:
Alytaus A. Ramanausko-Vanago gimnazija (g. 2000-2003 m.)
Klaipėdos Gedminų progimnazija (g. 2004 m. ir jaun.)

Lengvosios atletikos keturkovė:
Radviliškio V. Kudirkos progimnazija (merginos, g. 2005 m. ir jaunesnės)
Gargždų „Minijos“ progimnazija (vaikinai, g. 2005 m. ir jaunesnės)

Orientavimosi sportas:
Kauno Palemono gimnazija (merginos, g. 2001 m. ir jaunesnės)
Kauno „Saulės“ gimnazija (vaikinai, g. 2001 m. ir jaunesni)

Plaukimas:
Kauno „Ryto“ pradinė mokykla (berniukai, pradinių klasių - g. 2008 m. ir jaunesni)
Panevėžio „Žemynos“ progimnazija (mergaitės, pradinių klasių - g. 2008 m. ir jaunesnės)

Rankinis:
Alytaus Putinų gimnazija (vaikinai, g. 2003 m. ir jaunesni)
Alytaus A. Ramanausko-Vanago gimnazija (merginos, g. 2003 m. ir jaunesnės)

Slidinėjimas:
Utenos r. Daugailių pagrindinė mokykla (merginos)
Anykščių J. Biliūno gimnazija (vaikinai)

Smiginis:
Elektrėnų "Versmės" gimnazija (vaikinai)
Klaipėdos r. Priekulės I. Simonaitytės gimnazija (merginos)

Stalo tenisas:
Telšių V. Borisevičiaus gimnazija (vaikinai, g. 2003 m. ir jaunesni)
Šiaulių „Juventos“ progimnazija (merginos, g. 2003 m. ir jaunesnės)
Vilniaus r. Mickūnų gimnazija (merginos ir vaikinai, kaimo vietovių, g. 2002 m. ir jaunesni)

Svarsčių kilnojimas:
Kauno r. Akademijos U. Karvelis gimnazija
Mažeikių r. Židikų M. Pečkauskaitės gimnazija (kaimo vietovių)

Šachmatai:
Kauno technologijos universiteto gimnazija
Šiaulių „Juventos“ progimnazija (pradinių klasių - g. 2008 m. ir jaun.)

Šaškės:
Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija
Marijampolės J. Totoraičio progimnazija (pradinių klasių - g. 2008 m. ir jaunesnių)
Šiaulių r. Kairių pagrindinė mokykla (kaimo vietovių)

Šaudymas šautuvu:
Biržų „Saulės“ gimnazija

Šaudymas pistoletu:
Raseinių Prezidento J. Žemaičio gimnazija

Štangos spaudimas:
Akmenės gimnazija

Tenisas:
Kauno „Saulės“ gimnazija

Tinklinis:
Kauno „Saulės“ gimnazija (vaikinai, merginos, g. 2002 m. ir jaunesni)
Šilalės r. Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazija (vaikinai, kaimo vietovių, g. 2002 m. ir jaunesni)
Vilniaus r. Avižienių gimnazija (merginos, kaimo vietovių, g. 2002 m. ir jaunesnės)

Turizmas:
Kėdainių r. Akademijos gimnazija (merginos)
Panevėžio r. Raguvos gimnazija (vaikinai)

Virvės traukimas:
Raseinių r. Nemakščių M. Mažvydo gimnazija
Šilalės r. Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazija (kaimo vietovių mokyklų)

Prizininkai