Pamiršau slaptažodį

Klaipėdos ir Širvintų progimn. apgynė titulus

2019-06-22

Progimnazijų ir pagrindinių mokyklų kategorijoje šį sezoną geriausiai pasirodė Klaipėdos Gediminų, Alytaus Panemunės ir Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos.

Pasibaigus Lietuvos mokyklų žaidynių varžyboms į bendrąją kompleksinę įskaitą didžiųjų miestų grupėje įskaičiuoti geriausiai pasirodžiusių 20 komandų taškai, II grupėje – 18 komandų, III grupėje – 16 komandų.

Antrus metus iš eilės tarp didžiųjų miestų progimnazijų ir pagrindinių mokyklų daugiausiai taškų surinko Klaipėdos Gediminų progimnazija, o III grupėje – Širvintų „Atžalyno“ progimnazija.

II grupėje prizininkų trejetas lyginant su praėjusiais metais nepasikeitė, tačiau pasikeitė rikiuotė. Pernai antri likę Alytaus Panemunės atstovai išsiveržė į pirmą vietą, Radviliškio V. Kudirkos progimnazistai pakilo į antrą. Nuo pastarųjų nedaug atsiliko praėjusių metų čempionai Mažeikių Pavasario moksleiviai.

III grupėje prizininkai išsidėstė taip pat, kaip pernai, o I grupėje į prizininkus išsiveržė Vilniaus Balsių ir Šiaulių Jovaro progimnazijos.

Progimnazijų, pagrindinių mokyklų geriausios komandos:

I grupė (TOP10):
1. Klaipėdos Gedminų progimnazija
2. Vilniaus Balsių progimnazija
3. Šiaulių Jovaro progimnazija
4. Panevėžio Rožyno progimnazija
5. Šiaulių Juventos progimnazija
6. Klaipėdos „Verdenės“ progiminazija
7. Vilniaus Jono Pauliaus II progiminazija
8. Panevėžio Saulėtekio progimnazija
9. Kauno Pilėnų pagrindinė mokykla
10. Šiaulių Romuvos progimnazija

Visi I grupės rezultatai

II grupė (TOP10):
1. Alytaus Panemunės progimnazija
2. Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija
3. Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla
4. Raseinių Šaltinio progimnazija
5. Gargždų „Minijos progimnazija (Klaipėdos r.)
6. Plungės Senamiesčio mokykla
7. Jonavos J. Vareikio progimnazija
8. Daugėlių pagrindinė mokykla (Šiaulių r.)
9. Šakių „Varpo“ mokykla
10. Rokiškio Senamiesčio progimnazija

Visi II grupės rezultatai

III grupė (TOP10):
1. Širvintų "Atžalyno" progimnazija
2. Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla
3. Molėtų progimnazija
4. Druskininkų „Atgimimo“ mokykla
5. Joniškio M. Slančiausko progimnazija
6. Kupiškio P. Matulionio progimnazija
7. Biržų „Aušros“ pagrindinė mokykla
8. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija
9. Palangos „Baltijos“ pagrindinė mokykla
10. Ignalinos Č. Kudabos progimnazija

Visi III grupės rezultatai