Telšių ir Šiaulių pergalės stalo tenise

2019-06-02Stalo teniso finalinėse varžybose pirmąsias vietas iškovojo Telšių ir Šiaulių komandos bei Šalčininkų ir Naujosios Akmenės jaunieji sportininkai.

Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso varžyboms (gimusių 2003 m. ir jaunesnių) šį sezoną registravosi 211 vaikinų ir 168 merginų komandos. Į finalinį etapą Klaipėdoje, Vakarų stalo teniso akademijoje, pateko po 6 geriausias ekipas iš Šiaulių, Naujosios Akmenės, Jonavos, Mickūnų, Šalčininkų, Panevėžio, Telšių, Alytaus, Joniškio ir Klaipėdos.

Merginų varžybose Šiaulių „Juventos“ ir N. Akmenės Ramučių moksleivės surinko po keturias pergales, bet laimėjimas tarpusavio rungtynėse pirmąją vietą nulėmė šiaulietėms, kurios prieš dvejus metus liko šalia prizininkių pakylos. Trečią vietą pasiekė Jonavos Senamiesčio atstovės, kurios vienintelės įveikė nugalėtojas.

Komandai iš Naujosios Akmenės tarp prizininkių žengė ketvirtus metus iš eilės, jos atstovė Karolina Kuznecova antrus metus iš eilės laimėjo asmenines varžybas ir kartu su Gabriele Stradomskyte į prizininkių trejetą pateko trečią kartą per keturis sezonus.

Vaikinų gretose niekas neprilygo Telšių V. Borisevičiaus gimnazistams – jie laimėjo visas penkerias dvikovas. Pernai telšiškiai liko greta prizininkų – ketvirti.

Keturias pergales pasiekę praėjusio sezono čempionai iš Šalčininkų atstovai užėmė antrą vietą. Su trimis laimėjimais Alytaus Šv. Benedikto gimnazija užėmė trečią vietą.

Asmeninėse varžybose praėjusiais metais antras likęs šalčininkietis Lukas Laketčenko šį kartą nugalėjo varžovus ir tapo čempionu.

Nuotraukų galerija

Finalinio turnyro prizininkai:Vaikinai

Komandinė įskaita:
1. Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija
2. Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija
3. Alytaus šv. Benedikto gimnazija

Asmeninė įskaita:
1. Lukas Laketčenko (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2. Nojus Augustinavičius ( Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3. Deividas Balsys (Jonavos Senamiesčio gimnazija)Merginos

Komandinė įskaita:
1. Šiaulių „Juventos“ progimnazija
2. Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija (Akmenės r.)
3. Jonavos Senamiesčio gimnazija

Asmeninė įskaita:
1. Karolina Kuznecova (N. Akmenės Ramučių gimnazija)
2. Gabrielė Stradomskytė (N. Akmenės Ramučių gimnazija)
3. Goda Dovydaitytė (Šiaulių „Juventos“ progimnazija)