Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos mokiniai vasarą renkasi aktyvų poilsį

2017.06.16

Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje jau ne vienerius metus populiarinamas sveikas gyvenimo būdas, sportas, aktyvus poilsis. Tad ir pasitikdami vasaros atostogas gimnazistai ir jų mokytojai Aleksoto bendruomenei priminė, kad naujų jėgų, žvalumo, puikios nuotaikos pasisemti galima tik aktyviai sportuojant.

Šią nuostatą patvirtina ir 1a bei 1b klasių mokinukai, kurie be galo džiaugėsi gegužės 30 d. iškovota II vieta TAG regbio čempionato finalinėse varžybose. Gimnazijos vardą garbingai jaunieji sportininkai gynė ir gegužės 31 d. Kaune vykusioje respublikinėje sporto ir meno šventėje „Adamkiada 2017“.

Renginio atidaryme dalyvavęs prezidentas Valdas Adamkus įkvėpė mokinius, susirinkusius net iš 24 šalies mokyklų, išbandyti jėgas įvairiose rungtyse, tokiose kaip 60 m bėgimas, šuoliai į tolį, estafetė 4x100, futbolas. Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos futbolo komanda didžiuojasi iškovota III vieta.

Žinoma, vasara neįsivaizduojama be dviračių. Vos tik nutirpsta sniegas, mokiniai į pamokas atrieda šia visų pamėgta ekologiška transporto priemone. Po pamokų savo įgūdžius ir mokytis KET taisyklių aktyvūs gimnazistai renkasi į jaunųjų dviratininkų būrelį, kuriam sėkmingai vadovauja mokytoja Daiva Stankienė. Jaunieji dviratininkai ne kartą tapo miesto, šalies ir net tarptautinių varžybų nugalėtojais.

Tad nieko keisto, kad kūno kultūros mokytojų komanda (E. Rutkauskas, M. Bižys, D. Stankienė, E. Strašinskaitė, N. Tamošiūnienė) mokslo metų pabaigai sukvietė vyresniųjų klasių mokinius į pėsčiųjų ir dviračių žygį. Tokie žygiai gimnazijoje tapo tradiciniai – kasmet parenkamas vis kitas maršrutas. Šįmet pėstieji žygiavo į vaizdingąjį Napoleono kalną, o dviratininkai vyko į Panemunės šilą. Gimnazistai drauge su mokytojais galutinėse žygio stotelėse grožėjosi Panemunės gamta, žaidė judriuosius žaidimus, smagiai leido laiką.

Linkime visiems turiningų atostogų, būti saugiems ir tikrai gerai pailsėti.


Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/lmz/mokyklu-naujienos/prezidento-valdo-adamkaus-gimnazijos-mokiniai-vasara-renkasi-aktyvu-poilsi.d?id=74944724